E-toll infolinia – Kontakt i telefon do biura obsługi

Jarek Michalski

Potrzebujesz skontaktować się z infolinią e-TOLL? Nie ma problemu! Oferujemy wiele różnych sposobów komunikacji, dostępnych zarówno dla zarejestrowanych, jak i niezarejestrowanych użytkowników.

Jeżeli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem e-TOLL, masz możliwość skontaktowania się z nami poprzez wypełnienie formularza w swoim Internetowym Koncie Klienta. To szybki i wygodny sposób na uzyskanie potrzebnych informacji.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowany w e-TOLL, nie martw się! Dla Ciebie również mamy rozwiązanie. Możesz skontaktować się z nami poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na naszej stronie internetowej lub wyślij nam maila. Dla Twojej wygody udostępniamy infolinię e-TOLL pod numerem telefonu +48 22 24 337 77.

Infolinia e-TOLL jest czynna w języku polskim, angielskim, niemieckim i rosyjskim, co oznacza, że możesz rozmawiać z nami w najbardziej komfortowy dla Ciebie sposób. Opłata za połączenie z infolinią jest zgodna z cennikiem Twojego operatora.

Jeżeli preferujesz kontakt pisemny, możesz skorzystać z adresu korespondencyjnego Ministerstwa Finansów: ul. Świętokrzyska 12, 00-916 Warszawa. Chętnie odpowiemy na Twoje zapytania również drogą mailową. Nasz e-mail kontaktowy to [email protected].

Warto również wiedzieć, że istnieje możliwość odwiedzenia najbliższego Miejsca Obsługi Klienta (MOK), gdzie nasi pracownicy służą pomocą na miejscu.

Dla dziennikarzy, Biuro Komunikacji i Promocji Ministerstwa Finansów posiada dedykowany adres e-mail – [email protected].

Infolinia e-TOLL dla zarejestrowanych i niezarejestrowanych użytkowników

Zarejestrowani użytkownicy e-TOLL mogą skorzystać z infolinii poprzez wypełnienie formularza w Internetowym Koncie Klienta. Natomiast niezarejestrowani użytkownicy e-TOLL mają możliwość skontaktowania się z infolinią poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej lub poprzez maila.

Infolinia e-TOLL jest dostępna pod numerem +48 22 24 337 77 i czynna jest w języku polskim, angielskim, niemieckim i rosyjskim. Opłata za połączenie z infolinią jest zgodna z cennikiem operatora.

Opcje kontaktuInfolinia e-TOLL dla zarejestrowanych użytkownikówInfolinia e-TOLL dla niezarejestrowanych użytkowników
Formularz w Internetowym Koncie KlientaTakNie
Formularz zgłoszeniowy na stronieNieTak
EmailNieTak

Adres korespondencyjny i e-mailowe kontakty

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, sugestie lub potrzebujesz skontaktować się z e-TOLL, istnieją różne sposoby, aby to zrobić.

Adres korespondencyjny Ministerstwa Finansów, odpowiedzialnego za e-TOLL, to:

ul. Świętokrzyska 12,
00-916 Warszawa

Aby skontaktować się z e-TOLL drogą elektroniczną, możesz wysłać e-mail na adres [email protected].

Dla dziennikarzy, Biuro Komunikacji i Promocji Ministerstwa Finansów udostępnia specjalny adres e-mail: [email protected].

adres korespondencyjny i e-mailowe kontakty

Dzięki tym kontaktom, możesz skorzystać z e-TOLL i odpowiednio zarządzać swoimi płatnościami drogowymi.

Numer telefonu infolinii e-TOLL dla zarejestrowanych i niezarejestrowanych użytkowników

Numer infolinii e-TOLL dla zarejestrowanych i niezarejestrowanych użytkowników to +48 22 24 337 77.

Rodzaj użytkownikaNumer infolinii e-TOLL
Zarejestrowani użytkownicy+48 22 24 337 77
Niezarejestrowani użytkownicy+48 22 24 337 77

Obsługa i usługi infolinii e-TOLL

Infolinia e-TOLL to nieocenione źródło pomocy dla użytkowników systemu e-TOLL. Nasz zespół konsultantów świadczy wsparcie w językach polskim, angielskim, niemieckim i rosyjskim, aby zapewnić kompleksową obsługę.

Zadzwoń na naszą infolinię, aby uzyskać niezbędne informacje na temat e-TOLL, sieci dróg płatnych, rejestracji, obsługi Internetowego Konta Klienta oraz stawek i wyliczenia opłat. Nasi doświadczeni konsultanci służą pomocą również w tematach związanych z obsługą urządzeń pokładowych oraz korzystaniem z strony internetowej e-TOLL.

Nasza infolinia nie tylko oferuje wsparcie techniczne, ale obsługuje także sprawy reklamacyjne. Możesz skontaktować się z nami w przypadku złożenia reklamacji lub weryfikacji statusu już złożonej reklamacji. Ponadto, nasi konsultanci z przyjemnością pomogą Ci w zmianie danych osobowych, modyfikacji parametrów pojazdów i urządzeń pokładowych, zarządzaniu użytkownikami konta oraz sprawdzeniu salda i dokonanych opłat na Twoim koncie.

FAQ

Jak mogę skontaktować się z infolinią e-TOLL?

Dla zarejestrowanych w e-TOLL istnieje możliwość skontaktowania się poprzez wypełnienie formularza w Internetowym Koncie Klienta. Dla niezarejestrowanych w e-TOLL istnieje możliwość skontaktowania się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej lub poprzez maila.

Jaki jest numer telefonu infolinii e-TOLL?

Numer infolinii e-TOLL to +48 22 24 337 77.

W jakich językach obsługiwana jest infolinia e-TOLL?

Infolinia e-TOLL obsługuje użytkowników w języku polskim, angielskim, niemieckim i rosyjskim.

Czy korzystanie z infolinii e-TOLL jest płatne?

Tak, opłata za połączenie z infolinią jest zgodna z cennikiem operatora.

Jaki jest adres korespondencyjny Ministerstwa Finansów?

Adres korespondencyjny Ministerstwa Finansów to ul. Świętokrzyska 12, 00-916 Warszawa.

Jakie są adresy e-mailowe do kontaktu z e-TOLL i Biurem Komunikacji i Promocji Ministerstwa Finansów?

E-mail kontaktowy e-TOLL to [email protected], a adres e-mail dla dziennikarzy w Biurze Komunikacji i Promocji Ministerstwa Finansów to [email protected].

Jakie usługi świadczy infolinia e-TOLL?

Konsultanci infolinii e-TOLL udzielają informacji na temat e-TOLL, sieci dróg płatnych, rejestracji, obsługi Internetowego Konta Klienta, stawek i wyliczenia opłat, obsługi urządzeń pokładowych, oraz strony internetowej e-TOLL. Ponadto, infolinia obsługuje sprawy reklamacyjne, w tym złożenie reklamacji oraz weryfikację statusu złożonej reklamacji. Konsultanci pomagają również w zmianie danych, modyfikacji parametrów pojazdów lub urządzeń pokładowych, zarządzaniu użytkownikami konta klienta, oraz sprawdzaniu salda i opłat na koncie klienta.

Udostępnij
Zostaw komentarz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments